
Welcome to The Liberation Kitchen.
We are located at 13330 Ranchero Rd, Unit 8. Oak Hills.
Our store front includes meal prep, specialty goods like sourdough & gluten/dairy free desserts, and a full farmers market by Pochteca Produce selling produce, local raw honey, eggs, and so much more.
**All meal prep & desserts are dairy & gluten free except our sourdough products.***
All of our meals are made from scratch and prepped with flavor & health in mind. They are prepped with fresh ingredients & portioned to keep blood sugar stable.
Store & Market hours:
Monday-Friday 7am-7pm.
Saturday 8am-5pm.
Walk-in to purchase or pre-order below.
CALL OR TEXT US AT (442)373-4735 AHEAD OF TIME TO SEE WHAT WE HAVE IN STOCK.
Meal Prep subscriptions: subscribe & save 10% weekly
-
Meal Prep Subscriptions: 4oz protein meals
- Regular price
- from $62.00 USD
- Sale price
- from $62.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Meal Prep Subscriptions: Larger Protein Meals
- Regular price
- from $71.00 USD
- Sale price
- from $71.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Meal Prep Subscription: Bulk Protein
- Regular price
- from $79.00 USD
- Sale price
- from $79.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
SINGLE MEALS & ONE-TIME ORDERS: CHOOSE YOUR PROTEIN SIZE!
-
4 oz. Protein Meals: PRE-ORDER WEEK OF 4/7
- Regular price
- from $12.75 USD
- Sale price
- from $12.75 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
5 oz. Protein Meals: PRE-ORDER WEEK OF 4/7
- Regular price
- from $14.25 USD
- Sale price
- from $14.25 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
6 oz. Protein Meals: PRE-ORDER WEEK OF 4/7
- Regular price
- from $15.75 USD
- Sale price
- from $15.75 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
8 oz. Protein Meals: PRE-ORDER WEEK OF 4/7
- Regular price
- from $17.25 USD
- Sale price
- from $17.25 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
Add-ons: Breakfast, desserts, bulk prep sold by the pound!
Cooking Classes.
-
Sourdough Baking Class 4/26: 2-4pm
- Regular price
- $120.00 USD
- Sale price
- $120.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out